CARLA RAADSVELD Gr Zeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd

CARLA RAADSVELD  Gr Zeefdruk  STILLEVEN   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Carla Raadsveld (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Carla Raadsveld

Afmeting blad  85x60 cm op geschept papier,  in perfecte staat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 350ex

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:17-10-2016 om 16:43
Eindtijd:22-10-2016 om 16:43

nods
21 okt. / 21:59
€ 45