Carlier gesigneerd, Vissers aan de Seine, Kleurets

Carlier gesigneerd, Vissers aan de Seine, Kleurets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Carlier gesigneerd, Vissers aan de Seine, Kleurets kopen? Bied vanaf 25!Carlier gesigneerd, Vissers aan de Seine, Kleurets kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Vlotte kleurets door Franse kunstenaar, genaamd Carlier.

Voorstelling van vissers aan de Seine in Parijs met de Notre Dame op de achtergrond.

Losbladig, beeldmaat 17,5x23, bladmaat 30x42

Gesigneerd r.o. 'Carlier'

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:20-04-2014 om 10:16
Eindtijd:27-04-2014 om 10:16

Kunstkijker
20 apr. / 23:16
€ 25