Carlo Cattaneo - ongetiteld

Carlo Cattaneo - ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!
Carlo Cattaneo - ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Carlo Cattaneo - ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Carlo Cattaneo - ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Carlo Cattaneo - ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Carlo Cattaneo - ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Carlo Cattaneo - ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Dreetje1972

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Carlo Cattaneo (1930-2009)
Jaartal1978
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Deze ets is verstuurd als kerstkaart in 1978.
Het is een cadeau van Tiziano Forno en Myricae Merlo (zie foto's).

Carlo Cattaneo (1930-2009)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Dreetje1972

Lid sinds 2021
0 verkochte items
20.5 cm
20.5 cm
Starttijd:28-12-2021 om 19:54
Eindtijd:11-01-2022 om 20:15
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen per koerier