Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending

Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!
Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas - Gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!
  • Carlo Moretti (1958)
TypeGlas / Keramiek
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen26 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Prachtige vaas uit de jaren 70 van Carlo Moretti voor Murano.

In uitstekende conditie.

 Dit item word alleen binnen Nederland bezorgd.

Carlo Moretti (1958)

Italiaans Italiaans Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Stationsider

Lid sinds 2021
41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
16
26
16
Sluit binnenkort 17u 35m 23s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieArnhem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:29-01-2023 om 22:45
Eindtijd:05-02-2023 om 22:19