Carmelo Arden Quin - olympic games - Verkocht

Carmelo Arden Quin - olympic games kopen? Bied vanaf 200!
Carmelo Arden Quin - olympic games kopen? Bied vanaf 200!Carmelo Arden Quin - olympic games kopen? Bied vanaf 200!Carmelo Arden Quin - olympic games kopen? Bied vanaf 200!Carmelo Arden Quin - olympic games kopen? Bied vanaf 200!
  • Carmelo Arden Quin (1913-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 64 cm (h x b)
Lijst114 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/50
litho olympic centennial

niet beschadigd

Carmelo Arden Quin (1913-2010)

UruguayaansUruguayaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Maliakov
FA. (7)

Lid sinds 2019
35 verkochte items
84 cm
114 cm
64 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-05-2019 om 16:01
Eindtijd:28-08-2020 om 15:54
janherwarts
28 aug. / 14:59
€ 160