Caroline Koenders - Hert - 6/15 - ets op papier - BKR Nijmegen

Caroline Koenders - Hert - 6/15 - ets op papier - BKR Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Caroline Koenders - Hert - 6/15 - ets op papier - BKR Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Caroline Koenders - Hert - 6/15 - ets op papier - BKR Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Caroline Koenders - Hert - 6/15 - ets op papier - BKR Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Caroline Koenders - Hert - 6/15 - ets op papier - BKR Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Caroline Koenders (1961)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/15

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Nijmegen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK362823)

ConditieRedelijk

De lijst is wat vuil.

Caroline Koenders (1961)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
51 cm
66 cm
50 cm
65 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:24-04-2019 om 13:02
Eindtijd:05-05-2019 om 22:39

emiliomosini
29 apr. / 23:56
€ 10