Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas
Gertie Janssen - The rising sun
Simeon Gonzales - ...Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon Gonzalest
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van de hand van Casper Faassen uit 2003.
Gemengde techniek - zeefdruk, collage, spuitbus, goudverf. De zeefdrukken zijn op door de kunstenaar voorbewerkte collages gedrukt, dit maakt de afzonderlijke zeefdrukken / collages uniek.
Het geheel verkeert in zeer goede conditie.
Afmeting van het blad is 47 x 36cm.
Afmeting van het werk is 37 x 28cm.
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 11-6-2018 om 20:01 |
Eindtijd | 9-7-2018 om 22:41 |