Casper Faassen - naakt, gemengde techniek

Casper Faassen - naakt, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 145!
  • Casper Faassen (1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 10/10
met de hand bewerkte zeefdruk dus eigenlijk een uniek exemplaar

in goede staat, zie foto

Casper Faassen (1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (10)

Lid sinds 2017
214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
35 cm
49 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:47
Eindtijd:03-04-2022 om 20:29
Openingsbod € 145
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland