Casper Marinus Kouw - Twee bomen.
Maria Megens - zeefdruk - Zonder titel - Ingelijst (Groot) 24075
Bob Brobbel - De Grote St, Bavo in Haarlem
Richard Davies - 'Y - NEW YORK'
Jaartal | 2004 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Krimpen aan den ijssel, Nederland |
Objectlocatie | KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, Nederland |
Starttijd | 12-8-2020 om 13:49 |
Eindtijd | 21-8-2020 om 22:56 |