Corry Ammerlaan - Design Kan en 7 bekers, gesigneerd
Michiel Brink - Octopussy's Garden
Gert Strengholt - Sweet - Life
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Topwerk van de hand van Casper Faassen uit 2003, mooi zwevend ingelijst, in een witte baklijst zonder glas.
Gemengde techniek - zeefdruk, collage, spuitbus, goudverf. De zeefdrukken zijn op door de kunstenaar voorbewerkte collages gedrukt, dit maakt de afzonderlijke zeefdrukken / collages uniek.
Het geheel verkeert in zeer goede conditie.
Afmeting van de lijst is 80 x 68cm.
Afmeting van het blad is 70 x 56cm.
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 7-2-2018 om 16:54 |
Eindtijd | 20-2-2018 om 20:54 |