Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Sjef van der Voort - Liggend model in lingerie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk / Collage ''Inocento'' uit 2003 van Casper Faasen (Leidschendam, 1975)
Papierformaat 53 x 73 cm Handgeschept papier
De zeefdrukken zijn op door de kunstenaar voorbewerkte collages gedrukt, dit maakt de afzonderlijke zeefdrukken / collages uniek.
Oplage 100 / 100
Handgesigneerd en genummerd
In perfekte staat
Nooit ingelijst geweest
Starttijd | 8-6-2015 om 11:51 |
Eindtijd | 15-6-2015 om 12:06 |