FA. (4)

Catherine Megens - Schilderij

Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!
Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!

Geplaatst door  BoudewijnRotterdam

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Catherine Megens (1965)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
Lijst126 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig schilderij Saire (Catherine Megens)
ConditieBeschadigd

Prachtig kunstwerk van Saire (Catherine Megens)

Zonder titel

Lijst met hier en daar wat beschadigingen (niet hinderlijk)

Ophalen Rotterdam

Catherine Megens (1965)

Alle items van deze kunstenaar(1)

Lid sinds 2022
0 verkochte items
106 cm
126 cm
100 cm
120 cm
Starttijd:20-04-2022 om 18:00
Eindtijd:24-04-2022 om 16:33
Openingsbod€ 359
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie