CECILE DE BRUIJN Gr.Zeefdruk AFRIQUE BLEU Handgesigneerd

CECILE DE BRUIJN   Gr.Zeefdruk  AFRIQUE BLEU   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

CECILE DE BRUIJN   Gr.Zeefdruk  AFRIQUE BLEU   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!CECILE DE BRUIJN   Gr.Zeefdruk  AFRIQUE BLEU   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!CECILE DE BRUIJN   Gr.Zeefdruk  AFRIQUE BLEU   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!CECILE DE BRUIJN   Gr.Zeefdruk  AFRIQUE BLEU   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!CECILE DE BRUIJN   Gr.Zeefdruk  AFRIQUE BLEU   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Cecile de Bruijn (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Kleurenzeefdruk van Cecile de Bruijn

Afmeting blad  56x76 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  46/100

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:28-01-2016 om 10:04
Eindtijd:03-02-2016 om 10:04

Sneeuwbui
2 feb. / 14:02
€ 50