Cees Andriessen - houtsnede: Dennenappel - 1963

Cees Andriessen - houtsnede: Dennenappel - 1963 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen - houtsnede: Dennenappel - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - houtsnede: Dennenappel - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - houtsnede: Dennenappel - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - houtsnede: Dennenappel - 1963 kopen? Bied vanaf 45!
  • Cees Andriessen (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
DragerJapans Papier
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/20
Mooie houtsnede van Cees Andriessen uit 1963. Nummer: 11/20. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Er zitten 2 plakrestjes van een vorige inlijsting aan de bovenzijde.

Cees Andriessen (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (35)

1020 verkochte items
Alle items van deze verkoper (360)
25.5 cm
38.5 cm
Starttijd:30-12-2022 om 19:48
Eindtijd:08-01-2023 om 19:09
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd