Cees Bolding: ets Volendamse visser, potlood gesigneerd - Verkocht

Cees Bolding: ets Volendamse visser, potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 34!

Verkoopprijs: € 34,00

Cees Bolding: ets Volendamse visser, potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 34!Cees Bolding: ets Volendamse visser, potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 34!

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Cees Bolding (1897-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets van Cees Bolding, potlood gesigneerd.

Afbeelding: Volendamse Visser
Techniek: ets
Jaartal:onbekend
Oplage: onbekend
Ingelijst: nee
Afmetingen: Losbladig, beeldmaat: 16 x 24,5 cm, bladmaat: 30,5 x 38 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: In perfecte staat

Afhandeling: De ets kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).

Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend, verpakt in koker).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom vooraf even het werk te bezichtigen!

Dit item is verkocht voor 34,00
Starttijd:18-05-2014 om 16:59
Eindtijd:01-06-2014 om 16:59
Blokker
20 mei / 20:15
€ 34