Cees Dolk: Zeefdruk, Figuren plan I - Ingelijst

Cees Dolk: Zeefdruk, Figuren plan I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Cees Dolk: Zeefdruk, Figuren plan I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Cees Dolk: Zeefdruk, Figuren plan I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Cees Dolk: Zeefdruk, Figuren plan I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (276)

Lid sinds 2010
37068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Cees Dolk (1949-2016)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Figuren plan I
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 81 cm x 97 cm
Oplage:  5/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat

LET OP: Speciale voorwaarden voor aankopen bij de veilingmeester:

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (Er komt dus niet nog BTW bij)

Voor dit werk is de BTW voor zakelijke kopers eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (eindprijs, toeslag en verzend-/bezorgkosten).

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten.

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):

Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd!

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):

Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.

Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 10 ingelijste werken/doeken

Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Vlaanderen:

Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 100,00 tot 10 ingelijste werken/doeken

Groter dan 1.50m x 1.20m: € 125,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Wallonië:

Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 10 ingelijste werken/doeken

Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:

Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek/werk op papier) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of € 20,00 binnen de EU.

Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQRW

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:01-11-2016 om 11:19
Eindtijd:13-11-2016 om 11:19

Biedingen (10):

MIH
13 nov. / 00:44
€ 25
harrywillems
13 nov. / 00:44
€ 20
MIH
13 nov. / 00:44
€ 17
harrywillems
13 nov. / 00:44
€ 15
MIH
7 nov. / 17:37
€ 12
25895
7 nov. / 17:37
€ 10
MIH
7 nov. / 17:36
€ 7
25895
7 nov. / 17:36
€ 5
MIH
6 nov. / 22:40
€ 3
LNSHP
5 nov. / 15:18
€ 1