CEES HEUFF aquarel

CEES HEUFF aquarel kopen? Bied vanaf 40!

CEES HEUFF aquarel

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

CEES HEUFF aquarel kopen? Bied vanaf 40!CEES HEUFF aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Cees Heuff (1933-1993)
TypeTekening / Aquarel

C.A. HEUFF (1933 - 1993)

Titel: zonder titel
Jaartal: z.j.
Papier formaat: 40 x 50 cm.
Gesigneerd: Ja, in potlood linksonder
Materiaal:  aquarel op papier
Ingelijst: nee
Conditie: In goede staat

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:15-10-2015 om 12:56
Eindtijd:22-10-2015 om 12:56

Tasso
22 okt. / 08:52
€ 40