Cees Kortlang, origineel werk in gemengde technieken op karton, 1986 - Verkocht

Cees Kortlang, origineel werk in gemengde technieken op karton, 1986 kopen? Bied vanaf 220!

Verkoopprijs: € 220,00

Cees Kortlang, origineel werk in gemengde technieken op karton, 1986 kopen? Bied vanaf 220!Cees Kortlang, origineel werk in gemengde technieken op karton, 1986 kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Cees Kortlang (1926-2008)
TypeTekening / Aquarel

Fraai werk van de kunstenaar Cees Kortlang uit 1986. Dit werk gouache en inkt heeft hij gemaakt op een snijkarton, de oude snijlijnen spelen een prachtig spel in het werk. Het beeldvlak is 64 x 48 cm en met passe partout 90 x 70 cm. Het werk is in goede conditie. Linksonder gesigneerd.

Het werk kan het beste worden opgehaald in onze galerie in Arkel. Omdat het op karton gemaakt is kan het niet worden opgerold en wel als pakket worden verzonden in een tekenmap maar de verzondkosten worden dan iets hoger ( 20 euro) dan de gebruikelijke 12,50.

Cees Kortlang (1926-2008)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:13-02-2018 om 16:23
Eindtijd:26-02-2018 om 20:23
Janameland
25 feb. / 18:31
€ 220