FA. (4)

Cees Kortlang - Zonder titel

Cees Kortlang - Zonder titel kopen? Bied vanaf 185!
Cees Kortlang - Zonder titel kopen? Bied vanaf 185!Cees Kortlang - Zonder titel kopen? Bied vanaf 185!Cees Kortlang - Zonder titel kopen? Bied vanaf 185!Cees Kortlang - Zonder titel kopen? Bied vanaf 185!Cees Kortlang - Zonder titel kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  StudioMazzini
FA. (1)

Lid sinds 2021
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Cees Kortlang (1926-2008)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/20
Ets uit 1980, bijzonder werk

Interessant  werk uit 1980,van Cees Kortlang, afbeelding zelf 51x40 cm

Cees Kortlang (1926-2008)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  StudioMazzini
FA. (1)

Lid sinds 2021
40 verkochte items
50 cm
66 cm
Starttijd:29-04-2022 om 13:14
Eindtijd:13-05-2022 om 20:52
Openingsbod€ 185
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland