Cees van der Veer - Ets, Dark Over - Verkocht

Cees van der Veer - Ets, Dark Over kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Cees van der Veer - Ets, Dark Over kopen? Bied vanaf 1!Cees van der Veer - Ets, Dark Over kopen? Bied vanaf 1!Cees van der Veer - Ets, Dark Over kopen? Bied vanaf 1!Cees van der Veer - Ets, Dark Over kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Cees van der Veer (1943-2000)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/7

Lichte vlekken op het blad.

Cees van der Veer (1943-2000)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
44.5 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-08-2020 om 14:39
Eindtijd:12-09-2020 om 19:43
Biedingen (2)
WesleyBrandt
02 sep. / 00:16
€ 3
nelleke1958
31 aug. / 14:48
€ 1