Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda - Verkocht

Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!Cees van der Veer - Optische Werking - Ets op papier - gesign. l.o. - oplage: 2/5 - BKR Gouda kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Cees van der Veer (1943-2000)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 51 cm (h x b)
Lijst61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5

Soort Lijst: Aluminium lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR Gouda (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en kan inhouden dat we de glasplaat verwijderen.

Wegens het formaat van het kunstwerk hanteren we afwijkende tarieven in het geval van verzending:

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(vk362410)

ConditieRedelijk

Het passe-partout is licht vergeeld; daarnaast zit er een kras op de rand aan de rechterzijde van het passe-partout en de afbeelding.

Cees van der Veer (1943-2000)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
61 cm
61 cm
51 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:06-08-2018 om 14:36
Eindtijd:18-08-2018 om 19:45
Arrt
18 aug. / 11:48
€ 10