Cees van Gastel - Piquet

Cees van Gastel - Piquet kopen? Bied vanaf 45!
Cees van Gastel - Piquet kopen? Bied vanaf 45!Cees van Gastel - Piquet kopen? Bied vanaf 45!Cees van Gastel - Piquet kopen? Bied vanaf 45!Cees van Gastel - Piquet kopen? Bied vanaf 45!Cees van Gastel - Piquet kopen? Bied vanaf 45!
  • Cees van Gastel (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16

Nelson Piquet in zijn F1 auto. Zeefdruk # 1 uit een serie van 16 in geel en blauw.

Apart bieden we ook een “Épreuve d’Artiste” (EA) van hetzelfde werk aan in blauw (zie de laatste foto in de serie). Sommige verzamelaars hechten extra waarde aan de ‘EA’ zeefdruk, omdat men ervan uit kan gaan dat deze testdruk uit de handen van de artiest zelf komen.

Om beide werken te bemachtigen moet je bij beide veilingen het hoogste bod hebben.

Cees van Gastel (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  MarkHagens

Lid sinds 2020
1 verkochte items
53 cm
43 cm
39 cm
29 cm
Starttijd:14-08-2020 om 17:36
Eindtijd:21-08-2020 om 19:26
Openingsbod € 45
ObjectlocatieBergen (NH),  Nederland
VerzendingWereldwijd