Cees Vermeer - Geboorte en dood

Cees Vermeer - Geboorte en dood kopen? Bied vanaf 22!

Verkoopprijs: € 48,30 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1093 verkochte items
  • Cees Vermeer (1946)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDEN in NL!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Nummer wijkt af van de foto
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Cees Vermeer (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1093 verkochte items
21 cm
28.5 cm

Dit item is verkocht voor 48,30(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-02-2021 om 18:40
Eindtijd:07-02-2021 om 15:24

Biedingen (5):

anikamaiden
7 feb. / 15:10
€ 42
Jantiendewilde
7 feb. / 15:06
€ 37
SuzanneUtrecht
7 feb. / 15:01
€ 32
anikamaiden
7 feb. / 14:58
€ 27
Jantiendewilde
7 feb. / 14:44
€ 22