Cephas Stauthamer - Bronzen beeld, Danseres, Gemonogrameerd - Verkocht

Cephas Stauthamer - Bronzen beeld, Danseres, Gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Cephas Stauthamer - Bronzen beeld, Danseres, Gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 350!Cephas Stauthamer - Bronzen beeld, Danseres, Gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 350!Cephas Stauthamer - Bronzen beeld, Danseres, Gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 350!Cephas Stauthamer - Bronzen beeld, Danseres, Gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 350!Cephas Stauthamer - Bronzen beeld, Danseres, Gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Cephas Stauthamer (1899-1983)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen20 cm x 7 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1129 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi, liefelijk bronzen beeldje van Cephas Stauthamer voorzien van een mooie laag patina.

QQRON

Het beeld is in zeer goede staat. Niet beschadigd en voorzien van een mooie patina laag.

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:29-08-2018 om 17:08
Eindtijd:10-09-2018 om 19:36
bertbakker
10 sep. / 18:50
€ 350