Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG - Verkocht

Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!
Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!
  • Cesar Domela (1900-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/100

César Domela-Nieuwenhuis (1900-1992).
Geometrische abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 24/100.
Proper blad.
Blad: 66x50cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:23-07-2019 om 09:06
Eindtijd:06-08-2019 om 21:10
femkehofhuis
05 aug. / 18:06
€ 145