Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG

Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 120!Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 120!Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 120!Cesar Domela - GEOMETRISCHE ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (19)

292 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Cesar Domela (1900-1992)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/100

César Domela-Nieuwenhuis (1900-1992).
Geometrische abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 24/100.
Proper blad.
Blad: 66x50cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2020 om 15:41
Eindtijd:06-02-2020 om 21:30

Leonj555
6 feb. / 21:00
€ 120