Chagall: litho uit DLM 27-28

Chagall: litho uit DLM 27-28 kopen? Bied vanaf 1!

Chagall: litho uit DLM 27-28

Verkoopprijs: € 20,00

Chagall: litho uit DLM 27-28 kopen? Bied vanaf 1!Chagall: litho uit DLM 27-28 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Marc Chagall (1887-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze mooie litho van Chagall is speciaal ontworpen voor het franse tijdschrift 'Derriere le Miroir'.
gedrukt op de persen van Charles Sorlier en gebruikt als voorblad voor de uitgave uit 1950

titel: le coq
techniek: kleuren lithografie
Formaat afbeelding: 20 x 26 cm
Formaat totaal: 28 x 38 cm
druk: arte Parijs
Jaar: 1950

verzendkosten: 7.50 (standaard) of 9.00 (aangetekend). Belgie: 14,00

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:11-11-2013 om 19:45
Eindtijd:18-11-2013 om 19:45

Biedingen (5):

ARTillery
14 nov. / 19:53
€ 20
jozo
13 nov. / 17:29
€ 15
ARTillery
12 nov. / 22:13
€ 10
jozo
12 nov. / 18:05
€ 5
Marten
11 nov. / 19:48
€ 1