Charles Donker: compositie met insecten

Charles Donker: compositie met insecten kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Marwal

0 verkochte items
  • Charles Donker (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

ets in aquatint, plm.1965,oplage 22/40

afmetingen beeld: 22x25 cm

Handgesigneerd met potlood , conditie in goede staat

Verzendkosten voor koper

Starttijd:06-01-2016 om 14:40
Eindtijd:20-01-2016 om 14:40
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland