Charles Donker - Vlinder.

Charles Donker - Vlinder. kopen? Bied vanaf 45!

Charles Donker - Vlinder.

Verkoopprijs: € 60,00

Charles Donker - Vlinder. kopen? Bied vanaf 45!Charles Donker - Vlinder. kopen? Bied vanaf 45!Charles Donker - Vlinder. kopen? Bied vanaf 45!Charles Donker - Vlinder. kopen? Bied vanaf 45!Charles Donker - Vlinder. kopen? Bied vanaf 45!Charles Donker - Vlinder. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
  • Charles Donker (1940)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 11 cm (h x b)
Passe-partout45 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30/45
Ets van Charles Donker die ook in de collectie van het Rijksmuseum aanwezig is.

Ets in is goede staat. Het blad is egaal licht vergeeld door eerdere inlijsten; ingelijst niet zichtbaar.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:22-05-2019 om 19:38
Eindtijd:29-05-2019 om 22:36

Biedingen (3):

salmo
29 mei / 17:50
€ 60
SuzyVee
29 mei / 10:24
€ 50
dewijn
26 mei / 22:15
€ 45