Charles Eyck - Christus - Verkocht

Charles Eyck - Christus kopen? Bied vanaf 5!
Charles Eyck - Christus kopen? Bied vanaf 5!Charles Eyck - Christus kopen? Bied vanaf 5!Charles Eyck - Christus kopen? Bied vanaf 5!Charles Eyck - Christus kopen? Bied vanaf 5!Charles Eyck - Christus kopen? Bied vanaf 5!
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpReligieus
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vroege tekening van Charles Eyck. Potlood en aquarelverf. In perfecte staat. Bewaard gebleven in een map.

Tekening is altijd bewaard in een map.

Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-07-2020 om 09:25
Eindtijd:26-07-2020 om 15:43
Biedingen (22)
rkoe-baa
26 jul. / 15:34
€ 160
amesnir
26 jul. / 15:34
€ 150
amesnir
26 jul. / 14:04
€ 147
rkoe-baa
26 jul. / 14:04
€ 137
amesnir
26 jul. / 14:04
€ 117
rkoe-baa
26 jul. / 14:04
€ 107
amesnir
26 jul. / 12:30
€ 97
rkoe-baa
26 jul. / 12:30
€ 87
rkoe-baa
26 jul. / 11:30
€ 75
Angel333
26 jul. / 11:30
€ 65
Angel333
25 jul. / 21:21
€ 51
Martines
25 jul. / 21:21
€ 46
Angel333
20 jul. / 22:30
€ 41
Braamberg
20 jul. / 22:30
€ 36
Braamberg
19 jul. / 16:28
€ 35
Michalis
19 jul. / 16:28
€ 30
Braamberg
19 jul. / 16:27
€ 25
Michalis
19 jul. / 16:27
€ 20
Braamberg
19 jul. / 10:33
€ 15
nelleke1958
19 jul. / 10:32
€ 10
Braamberg
19 jul. / 10:32
€ 10
nelleke1958
19 jul. / 09:47
€ 5