FA. (4)

Charles Eyck - spaans stilleven

Charles Eyck - spaans stilleven kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  estherswieringa

Lid sinds 2021
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1957
TechniekAquarel
DragerBoard
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
Lijst50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
schilderij van charles eyck uit particulier bezit
gemaakt in zijn spaanse periode in 1957
voorstellend spel kaarten wijndrink kruik en tak olijven
geschiedenis van het verkrijgen van schilderij is bekend.

Starttijd:19-12-2021 om 21:54
Eindtijd:30-12-2021 om 19:21
Openingsbod€ 1000
ObjectlocatieUlestraten, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie