Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1957 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Board |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
schilderij van charles eyck uit particulier bezit gemaakt in zijn spaanse periode in 1957 voorstellend spel kaarten wijndrink kruik en tak olijven geschiedenis van het verkrijgen van schilderij is bekend. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ulestraten, Nederland |
Starttijd | 19-12-2021 om 21:54 |
Eindtijd | 30-12-2021 om 19:21 |
Objectlocatie | Ulestraten, Nederland |