Charles Grips - Landschap met boerderijtjes

Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!
Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!Charles Grips - Landschap met boerderijtjes kopen? Bied vanaf 75!
  • Charles Grips (1907-1955)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 x 44.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi  langwerpig aquarel van  landschap met boerderijtjes  bij Vught  door Charles Grips (1907-1955).
. Aquarel en potlood. .
Grips werd geboren in een kunstenaarsfamilie, hij was een zoon van de schilder Frits Grips en Hendrika Maria Font Freide. Hij trouwde met Johanna Maria Petronella Ghijben.
Grips kreeg zijn opleiding aan de Koninklijke School voor Nuttige en Beeldende Kunsten in 's-Hertogenbosch en was een leerling van André Verhorst, Piet Slager jr. en August Falise.
 Hij maakte was actief als schilder en beeldhouwer en maakte vooral christelijk religieus werk, waaronder kerkschilderingen, Altaarkruisen en doopvonten. Hij ontwierp ook voor het Atelier St. Joris in Beesel en maakte na de Tweede Wereldoorlog een aantal oorlogsmonumenten.

Mooie aquarel

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Charles Grips (1907-1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
44.8 cm
11 cm
Starttijd24-5-2022 om 17:25
Eindtijd9-6-2022 om 21:15
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB,  Nederland