Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris"

Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!
Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!Charles Maurin - Kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris" kopen? Bied vanaf 30!
  • Charles Maurin (1856-1914)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Charles Maurin (Frans, 1856-1914), vijf-platen kleurenets van glas-in-loodramen in "La Sainte Chapelle, Paris", gesigneerd in potlood;
Maurin, geboren in Le Puy, Frankrijk, was een innovatieve en excentrieke kunstenaar die Degas en Toulouse-Lautrec tot zijn kennissen rekende. In 1875 won hij de Prix Crozatier, waardoor hij kon studeren aan de Ecole des Beaux-Arts in Parijs bij Jules Lefebvre, en ook aan de Académie Julian, waar hij later lesgaf. Hij exposeerde op de Salon des Artistes Français en werd lid in 1883. Maurin speelde een belangrijke rol in de heropleving van de artistieke houtgravure in de jaren 1890 en in 1891 patenteerde hij een nieuwe techniek van kleurendruk.

Werk is naar leeftijd goed, heeft een plakrand aan de bovenzijde.
Valt weg bij inlijsting,
Kijk naar de foto`s voor een goede indruk.

Charles Maurin (1856-1914)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  duif
FA. (50)

Lid sinds 2018
1570 verkochte items
Alle items van deze verkoper (143)
30 cm
45 cm
Sluit over 7d 3u 1m 32s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 23:42
Eindtijd:07-02-2023 om 21:33