Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken

Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  dot64
FA. (3)

158 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Charles Mertens (1865-1919)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 20 cm (h x b)
Lijst22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer goede oude Ets  "Oude vrouw in keuken"

van  Charles Mertens  [1865-1919]

met houten lijst , in verzorgde staat

R.O. in plaat gesigneerd

Afmetingen =  met lijst  = 22 x 30 cm     en ets = 16 x 20 cm

 Charles Mertens (Antwerpen, 14 april 1865 – Calverley, Engeland, 20 februari 1919) was een Belgisch tekenaar, kunstschilder en etser.

Mertens studeerde aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen. Hij vervaardigde landschappen, portretten en genrestukken. Tijdens de Eerste Wereldoorlog verbleef hij in Engeland. Hij maakte deel uit van de groep De XIII en wordt gezien als een voorloper van het impressionisme. Hij was medestichter van de groep Kunst van Heden, een Belgische vereniging van beeldende kunstenaars en kunstmecenassen, gesticht in Antwerpen op 1 maart 1905. Met Piet Verhaert was hij aan het eind van de 19e eeuw een belangrijk vertegenwoordiger van de Antwerpse School

Verzendkosten  =  7,25  euro   of  AFHALEN

Charles Mertens (1865-1919)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  dot64
FA. (3)

158 verkochte items
30 cm
22 cm
20 cm
16 cm
Sluit over 3d 0u 57m 51s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieEtten-Leur, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:20-06-2022 om 09:40
Eindtijd:03-07-2022 om 19:04