Charles Petit - 3474 - Landschap met molen

Charles Petit - 3474 - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 25!
Charles Petit - 3474 - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 25!Charles Petit - 3474 - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 25!Charles Petit - 3474 - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 25!
  • Charles Petit (1863-1949)
TechniekGouache
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 38.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
3474, Charles Petit, landschap met molen, gouache op papier, linksonder gesigneerd, beeldmaat 28 x 38,5 cm, lijstmaat 47 x 56,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Kleine beschadigingen linksboven, papier vergeeld. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Charles Petit (1863-1949)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
56.5 cm
47 cm
38.5 cm
28 cm
Starttijd:16-01-2023 om 14:15
Eindtijd:25-01-2023 om 22:05
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier