Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 - Verkocht

Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Molenkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Dansend Kind' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Euro_kunst
FA. (11)

Lid sinds 2022
27 verkochte items
  • Charlotte Molenkamp (1955)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de hand van Charlotte Molenkamp.

Het werk verkeert in nieuwstaat.
Al onze kunst bieden we aan vanaf 1 euro. Prachtige werken van interessante kunstenaars voor de laagst mogelijke startprijs. We streven er naar om iedere avond om 20.00 uur een nieuw werk te plaatsen waar u op kunt bieden. Houd ons aanbod daarom zeker in de gaten. Klik op het hartje naast 'Euro_kunst', zodat we bij uw favorieten staan.

Wij verzenden al onze werken vlak, tussen twee stevige platen golfkarton. Werken boven de 500 euro worden verzonden tussen twee plaatjes MDF voor extra zekerheid.

Charlotte Molenkamp (1955)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Euro_kunst
FA. (11)

Lid sinds 2022
27 verkochte items
63 cm
93 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-05-2022 om 20:14
Eindtijd:29-05-2022 om 22:12
Biedingen (3)
Drost260
29 mei / 18:44
€ 15
Guushk
29 mei / 18:44
€ 10
Guushk
26 mei / 15:06
€ 1