Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ZOMER -- IN NIEUWE LIJST!!! - Verkocht

Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ZOMER -- IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
Lijst80 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Prachtige ingelijste kleurenzeefdruk van Charlotte Moenkamp.

Afmeting nieuwe zwarte houten lijst  95 x 80 cm.

Het werk is handgesigneerd en genummerd  oplage 150ex.

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
95 cm
80 cm
75 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 12:43
Eindtijd:13-12-2020 om 19:35
Ronh
11 dec. / 18:25
€ 325