Charlotte Molenkamp - Krijger - Verkocht

Charlotte Molenkamp - Krijger kopen? Bied vanaf 2500!
Charlotte Molenkamp - Krijger kopen? Bied vanaf 2500!Charlotte Molenkamp - Krijger kopen? Bied vanaf 2500!Charlotte Molenkamp - Krijger kopen? Bied vanaf 2500!Charlotte Molenkamp - Krijger kopen? Bied vanaf 2500!
  • Charlotte Molenkamp (1955)

Het betreft een olieverfschilderij op linnen van Charlotte Molenkamp. De kleurrijke afbeelding balanceert tussen figuratie en abstractie en heeft een staand formaat van 140cm x 160cm. Met deze afmeting is dit een van haar grotere doeken. De schildering is tevens een van haar oudere werken uit een periode, omstreeks 1990, dat er nauwelijks werk van haar beschikbaar was. Het is onbeschadigd en in nieuwstaat. Het schilderij is door de kunstenares gesigneerd en voorzien van een witte houten lijst van 2cmx 5cm. Eventueel te bezichtigen.

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  MVO

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1.750,00
Starttijd:22-05-2018 om 10:21
Eindtijd:10-12-2018 om 15:55
wjnbar
10 dec. / 13:34
€ 1750