FA. (1)

Charlotte Molenkamp - vogel

Charlotte Molenkamp - vogel kopen? Bied vanaf 155!
Charlotte Molenkamp - vogel kopen? Bied vanaf 155!Charlotte Molenkamp - vogel kopen? Bied vanaf 155!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1063)
  • Charlotte Molenkamp (1955)
Jaartal1999
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk van Charlotte Molenkamp. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Charlotte Molenkamp (1955)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
56 cm
75 cm
Starttijd:23-03-2022 om 10:26
Eindtijd:03-04-2022 om 22:12
Openingsbod€ 155
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland