Charlotte Molenkamp, zeefdruk op papier, Titel: - Verkocht

Charlotte Molenkamp, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Charlotte Molenkamp (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Faces “

Afmetingen beeld: h. 52 cm x b. 678 cm (Blad: 63 cm x 87 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 222/250
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Charlotte Molenkamp (1955)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-05-2015 om 10:32
Eindtijd:31-05-2015 om 18:32
herman1951
24 mei / 10:40
€ 50