Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Prachtig Art Deco beeldje van Charlotte Monginot (1872), een franse kunstenaar, dochter van Charles Monginot. Uitgevoerd in brons met een mooie patina. Het beeld rust op een voet van donkergroen marmer. Het beeld een meisje uit zittend op een stapel boeken. Zie de foto's voor details, uit iedere hoek bekeken is dit een prachtig beeldje!
Afmetingen: Breedte 25cm, diepte 18cm en hoogte 24cm (ca)
Gesigneerd op de achterkant met "Monginot" en getiteld: "Art Deco".
Mooie kwaliteit brons.
Wordt niet verzonden, op te halen in Amsterdam. Kan eventueel worden bezorgd tegen kilometervergoeding.
Starttijd | 18-11-2015 om 11:42 |
Eindtijd | 29-11-2015 om 20:42 |