Charlotte Mutsaers: 'Piëta, 1984' -litho in lijst-

Charlotte Mutsaers: 'Piëta, 1984' -litho in lijst- kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 65,00

Charlotte Mutsaers: 'Piëta, 1984' -litho in lijst- kopen? Bied vanaf 60!Charlotte Mutsaers: 'Piëta, 1984' -litho in lijst- kopen? Bied vanaf 60!Charlotte Mutsaers: 'Piëta, 1984' -litho in lijst- kopen? Bied vanaf 60!Charlotte Mutsaers: 'Piëta, 1984' -litho in lijst- kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

431 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Charlotte Mutsaers (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Piëta, 1984

Met potlood gesigneerde en genummerde litho van Charlotte Mutsaers. Onder passepartout, achter glas, zware metalen lijst. Het werk verkeert in uitstekende conditie, passepartout is aan vervanging toe.

Beeldmaat: 33 x 26 cm Lijst: 51 x 61 cm Techniek: litho Gesigneerd: met potlood Oplage: 32/150 Verzending: bij voorkeur afhalen in Utrecht Bezorgen: tegen vergoeding in overleg

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:21-10-2016 om 18:00
Eindtijd:28-10-2016 om 18:00

Biedingen (2):

Mica53
25 okt. / 01:09
€ 65
Kunst7
21 okt. / 18:04
€ 60