Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst

Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Chineesche Grande dame - grafiek naar aquarel Olive SNELL (1888-1962)- ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artmasu
FA. (1)

40 verkochte items
  • Olive Snell (1888-1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek Chineesche Grande dame. Naar een aquarel van de Amerikaanse schilder Olive Snell. Olive Snell was beroemd om haar portretten.

Signering Olive Snell rechts onder in de grafiek.

Gelimiteerde oplage door Van Leer te Amsterdam: speciaal en alleen voor de Kerstbijlage van de Nederlandse krant de "Haagsche Post" gemaakt in 1924.
Ingelijst achter glas in een fraai passe-partout en in een fijn bewerkte goudkleurige metalen lijst.

Afmetingen: 34 x 40 cm (beeld) en 39 x 47 cm (lijst)
Conditie: zeer goed

Kan zo aan de muur.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:28-02-2017 om 14:18
Eindtijd:08-03-2017 om 20:38

Biedingen (8):

Theod
8 mrt. / 20:33
€ 15
29494
8 mrt. / 20:28
€ 13
Theod
8 mrt. / 20:28
€ 13
29494
8 mrt. / 20:14
€ 11
Theod
8 mrt. / 20:13
€ 9
bone
8 mrt. / 20:13
€ 7
Theod
8 mrt. / 20:13
€ 7
bone
28 feb. / 14:24
€ 1