Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden

Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 55,00

Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!Chris de Bruijn (1901-1974), olieverf op paneel, 2 Belgische trekpaarden  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
91 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Chris de Bruijn (1901-1974)

Chris de Bruijn Jr. (1901-1974). Voorstellende: 2 Belgische trekpaarden voor de kar. Techniek: olieverf op paneel. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het paneel zijn: 23 cm x 19 cm. Inclusief de fraaie rustieke lijst zijn de afmetingen: 29,5 cm x 25,5 cm. Het geheel verkeert in een mooie staat.

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:06-03-2018 om 15:39
Eindtijd:13-03-2018 om 15:39

Biedingen (5):

Marcello020
12 mrt. / 22:49
€ 55
duif
12 mrt. / 22:49
€ 50
Marcello020
12 mrt. / 20:50
€ 45
duif
12 mrt. / 20:40
€ 40
Marcello020
12 mrt. / 20:24
€ 35