Chris de Bruijn - Bloemstilleven - Verkocht

Chris de Bruijn - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 75!
Chris de Bruijn - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 75!Chris de Bruijn - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 75!
  • Chris de Bruijn (1901-1974)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen68.5 cm x 59 cm (h x b)
Lijst87 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Restauratierapport beschikbaar

Gerestaureerd in 2016

Chris de Bruijn (1901-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Mermaid

3 verkochte items
77.5 cm
87 cm
59 cm
68.5 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2020 om 11:59
Eindtijd:07-09-2020 om 08:28
Dev87
06 sep. / 16:04
€ 75