Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg

Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!Chris de Bruijn - olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1011 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Chris de Bruijn (1901-1974)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst58 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Boer met twee trekpaarden voor de ploeg. Geschilderd door de schilder Chris de Bruijn jr. (1901-1974). Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 71, cm x 50, cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 78 cm x 58 cm.

Chris de Bruyn junior vormde zich zelf. Hij schilderde in een impressionistische trant, stadsgezichten, landschappen, zeegezichten en bloemstillevens. Zijn vroege landschappen en boerenerven zijn blond en zonnig van kleurstelling. Opvallend is de donzige toets van zijn achtergronden. Zijn latere werk, met vooral stadsgezichten zijn meer stemmig en lijken geïnspireerd op de Amsterdamse impressionisten.

Vergeelde vernis, heeft wat craqele, en kleine beschadiging linksboven zie foto. Een schoonmaakbeurt zou het doek zeker ten goede komen.

Chris de Bruijn (1901-1974)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1011 verkochte items
78 cm
58 cm
70 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-09-2020 om 22:41
Eindtijd:03-02-2021 om 15:46

Rene_Ploeger
3 feb. / 13:11
€ 45