FA. (4)

Chris Jansen - Erf met schuur 1937 - ingelijst - 21599

Chris Jansen - Erf met schuur 1937 - ingelijst - 21599 kopen? Bied vanaf 95!
Chris Jansen - Erf met schuur 1937 - ingelijst - 21599 kopen? Bied vanaf 95!Chris Jansen - Erf met schuur 1937 - ingelijst - 21599 kopen? Bied vanaf 95!Chris Jansen - Erf met schuur 1937 - ingelijst - 21599 kopen? Bied vanaf 95!Chris Jansen - Erf met schuur 1937 - ingelijst - 21599 kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Chris Jansen (1918-1961)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1937
TechniekAquarel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 54 cm (h x b)
Lijst57 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wordt verzekerd verzonden. Risico verzending is voor koper. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort ook tot de mogelijkheden.

Chris (Christiaan Jan) Jansen werd geboren in Sloten (N.H.) op 16 juni 1918. Hij was de zoon van kunstenaar Willem Jansen. Hij woonde en werkte bij zijn vader in Westzaan. Hij is een autodidact en kreeg daarbij aanwijzingen van zijn vader. Naast olieverf, aquarelleerde en tekende hij veel. Daarbij heeft hij zowel stillevens gemaakt als topografische beelden uit de Zaanstreek. Hij exposeerde o.a. in 1949 samen met zijn vader te Zaandijk. Chris overleed 17 juli 1961 te Westzaan.

Chris Jansen (1918-1961)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
74 cm
57 cm
54 cm
39 cm
Starttijd:19-04-2022 om 12:13
Eindtijd:03-05-2022 om 22:25
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland