Chris Jansen - opkomende zon

Chris Jansen - opkomende zon kopen? Bied vanaf 29!

Chris Jansen - opkomende zon

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Chris Jansen - opkomende zon kopen? Bied vanaf 29!Chris Jansen - opkomende zon kopen? Bied vanaf 29!Chris Jansen - opkomende zon kopen? Bied vanaf 29!Chris Jansen - opkomende zon kopen? Bied vanaf 29!Chris Jansen - opkomende zon kopen? Bied vanaf 29!Chris Jansen - opkomende zon kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  DirckHals
FA. (5)

118 verkochte items
  • Chris Jansen (1918-1961)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 18 cm (h x b)
Lijst34 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Willem Jansen (1892-1969) en zoon Chris Jansen (1918-1961) zijn als Zaanse kunstschilders van de 20ste eeuw geen onbekenden. De Willem Jansen Stichting zet zich al tientallen jaren in om hun leven werk onder de aandacht te brengen en onderhoudt een omvangrijke collectie van hun kunstwerken. Ook verscheen een biografie over Willem Jansen en enkele jaren geleden bracht de stichting een boek uit over zijn grafische werk. In 2018 is alle aandacht echter voor zoon Chris Jansen, in zijn 100ste geboortejaar.

Zoon Chris is door vader Willem opgeleid en Chris heeft ook altijd min of meer in de schaduw gewerkt van zijn vader. Vrij snel echter volgde hij zijn eigen weg met een geheel eigen en vooral ongeremd en expressief palet in zijn kunst. Op een aantal vlakken bleef gevoelige en labiele Chris achter in zijn ontwikkeling; hij is zelfs enige tijd opgenomen geweest in een psychiatrisch ziekenhuis. Zijn talent voor de schilderkunst echter was buitengewoon. Jarenlang waren Willem en Chris kunstbroeders, wat wreed werd afgebroken toen Chris plotseling op 43-jarige leeftijd overleed.

Zal worden verzonden in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. (Belgie 17,50)

Chris Jansen (1918-1961)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  DirckHals
FA. (5)

118 verkochte items
45 cm
34 cm
18 cm
11 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-01-2020 om 10:52
Eindtijd:26-01-2020 om 19:48

Biedingen (6):

Marquet
26 jan. / 19:38
€ 50
RamonvG
26 jan. / 19:38
€ 45
Marquet
26 jan. / 19:38
€ 44
RamonvG
26 jan. / 19:32
€ 39
Marquet
26 jan. / 19:26
€ 34
RamonvG
16 jan. / 20:29
€ 29