FA. (1)

Chris Jansen - Tafel met vaas en fruit

Chris Jansen - Tafel met vaas en fruit kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  PeeBee

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Chris Jansen (1918-1961)
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 60 cm (h x b)
Lijst53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Klassiek schilderij van Chris Jansen.

Schilderij is in zeer goede staat, mooie onbeschadigde lijst.

Chris Jansen (1918-1961)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  PeeBee

Lid sinds 2022
0 verkochte items
70 cm
53 cm
60 cm
43 cm
Starttijd:12-01-2022 om 10:53
Eindtijd:19-01-2022 om 21:20
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier