FA. (4)

Chris Le Roy - Pastel - Onbekend

Chris Le Roy - Pastel - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Chris Le Roy - Pastel - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!Chris Le Roy - Pastel - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!Chris Le Roy - Pastel - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!Chris Le Roy - Pastel - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!Chris Le Roy - Pastel - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  dot64
FA. (3)

158 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Chris Le Roy (1884-1969)
TypeTekening / Aquarel

======================================

Krijttekening/Pastel

Gesigneerd  r.o.        =    25 aug1968    Chris le Roy   Onbekend

Pastel  AFMETING   =     19 x 23  cm

Lijst AFMETING        =     30 x 40 cm

IN MOOIE GOUDKLEURIGE METALEN LIJST

IN ZEER GOEDE VERZORGDE STAAT

=============================================================

VERZENDKOSTEN  =  6,95 euro  of  AFHALEN MOGELIJK

BIEDEN VANAF        =  30  euro

ZIE OOK MIJN ANDERE ADVERTENTIES  van  CHRIS LE ROY

Chris Le Roy (1884-1969)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  dot64
FA. (3)

158 verkochte items
Starttijd:20-05-2018 om 21:04
Eindtijd:03-06-2018 om 21:04
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieEtten-leur, Nederland